miercuri, 17 aprilie, 2024
12.2 C
HomepageJoburiOfertă de angajare: Timac Agro East își mărește echipa de specialiști în nutriția plantelor

Ofertă de angajare: Timac Agro East își mărește echipa de specialiști în nutriția plantelor

Timac Agro East anunta concurs deschis pentru suplinirea functiilor vacante in cadrul companiei.

Responsabilitati:

  1. Activitati specifice promovarii produselor din portofoliul firmei catre fermierii din zona arondata de pe teritoriul Republicii Moldova;
  2. Oferirea de consultanta in domeniul fertilizarii, in vederea promovarii celor mai bune si moderne practici catre clientii companiei;
  3. Urmarirea culturilor clientilor si propunerea de solutii adaptate nevoilor acestora; Analize privind piata, concurenta.

Cerinte:

  1. Studii superioare – Agricultura/ Horticultura
  2. Cunostinte de tehnologie a culturilor (grau, porumb, rapita, floarea soarelui);
  3. Cunostinte privind produse de fertilizare, producatori, distribuitori, practicile de fertilizare din zona;
  4. Experienta in vanzari;
  5. Abilitati comerciale;
  6. Cunoasterea agricultorilor din zona constituie un avantaj;
  7. Posesor permis conducere categoria B.

Se ofera:

  1. Programe de instruire si dezvoltare atit in cadrul companiei cit și peste hotarele tarii;
  2. Salariu competitiv si bonusuri din vinzări;
  3. Mediu de lucru profesionist într-o companie multinaționala în continua dezvoltare;
  4. Mașina și telefon de serviciu.

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita CV – ul la adresa: [email protected]
Telefon de contact: 060200837, 022-997870
Site: www.ro.timacagro.com

DESPRE COMPANIE:

Timac Agro East face parte din  Grupul Roullier care este o companie multinationala ce isi desfasoara activitatea in peste 43 de tari si are o cifra de afaceri de 3,2 miliarde Euro. Povestea noastra este o aventura umana si industriala, adunand impreuna peste 6.300 angajati condusi de aceeasi energie: dorinta de a-si asuma noi provocari. Intr-o lume in care cresterea demografica are ca efect imediat cresterea cererii de hrana, noi cream si distribuim solutii inovative in nutritia plantelor, animalelor si oamenilor. Produsele noastre deriva din experienta celor 350 de ingineri care ofera in permanenta solutii inovative. Atipic si pasionat, Grupul Roullier si-a conservat, inca de la inceputuri, conducerea 100% familiala.

Cei 50 de ani de rezultate pozitive ne permit sa ne auto-finantam cresterea si sa pastram o vedere pe termen lung, chiar in contextul economic actual.

O cariera alaturi de Timac Agro este provocatoare si generoasa pentru cei care detin viziunea corecta, experienta, abilitatile necesare si spiritul comercial. Mai multe detalii despre noi puteti gasi pe www.roullier.com sau www.ro.timacagro.com.

Timac Agro East
Timac Agro East - companie specializată în nutriția culturilor agricole oferind produse de calitate și soluții de fertilizare eficiente!