luni, 29 aprilie, 2024
16.2 C
HomepageAdvertorialeC.Î. Agrostoc angajează Director Departamentul Vânzări

C.Î. Agrostoc angajează Director Departamentul Vânzări

Recomandate

C.Î. Agrostoc angajează Director Departamentul Vânzări.

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul vânzări/management/marketing;
  • Experiență în domeniul vânzărilor și a gestionării echipei de vânzări (minim 3 ani);
  • Abilități de planificare și organizare, gândire analitică;
  • Excelente abilități de comunicare, convingere, lider de echipă;
  • Abilități avansate de lucru cu PC (word, excel);
  • Cunoașterea domeniului agricol va constitui avantaj;
  • Cunoașterea limbilor Română, Rusă și a uneia din limbile Engleză, Franceză sau Spaniolă.

Responsabilități:

  • Înaintează și participă la luarea deciziilor, alături de managementul companiei, în vederea dezvoltării și activității eficiente a Departamentului Vânzări;
  • Organizarea, coordonarea și controlul activității profesionale a Departamentului Vânzări și a membrilor Departamentului;
  • Monitorizarea, controlul permanent și optimizarea procedurilor în realizarea obiectivelor strategice și a planului de vânzări al echipei;
  • Concepe, înaintează și implementează tactici și strategii de vânzări;
  • Asigurarea dezvoltării profesionale a angajaților și urmărirea implementării instruirilor în cadrul procesului de lucru;
  • Participă la elaborarea bugetului companiei, optimizarea și controlul cheltuielilor;
  • Coordonarea strategiilor de marketing, participarea la stabilirea planului de marketing și realizarea acestuia.

C.Î. Agrostoc oferă:

  • Salariu motivant, bonusuri conform KPI stabilit;
  • Oficiu modern în centrul capitalei;
  • Program de lucru 8.30-17.30;
  • Asigurarea întregului pachet salarial;
  • Automobil de serviciu.

Persoanele interesate pot expedia CV pe adresa [email protected] sau puteți contacta la numărul de telefon 060302766.

Agrostoc
Agrostochttp://www.agrostoc.md
Adresa: str. Ismail 81/1, MD-2001 Chișinău, Republica Moldova // Telefon: +373-22-597-080; 597-080 // Email: [email protected]

Citește și ›

Advertoriale