joi, 18 aprilie, 2024
8.9 C
Chișinău
HomepageJoburiC.Î. Agrostoc angajează Șef de Producere - sector administrativ în Florești

C.Î. Agrostoc angajează Șef de Producere – sector administrativ în Florești

Recomandate

C.Î. Agrostoc angajează șef de Producere-sector administrativ în satul Domulgeni, raionul Florești.

Responsabilități:

  • Implementarea managementului general al activității de producție a întreprinderii;
  • Organizarea, coordonarea monitorizarea întregului proces de muncă;
  • Asigurarea îndeplinirii indicatorilor financiari, economici și de producție ai întreprinderii;
  • Elaborarea propunerilor și a planului de acțiune pentru optimizarea proceselor de producere a culturilor cerealiere si semintelor;
  • Pregătirea rapoartelor activităților de producere;
  • Interacțiunea cu autoritățile de control.

Profilul candidatului:

  • Studii superioare tehnice inclusiv în sisteme de irigare, agronomice;
  • Experiență în funcție de conducere de cel puțin 5 ani;
  • Experiență în industria producerii;
  • Cunoașterea limbilor: română, rusă;
  • Gândire analitică, orientare spre rezultat, abilități de lider;
  • Gestionarea unei echipe, delegarea.

Ce se oferă:

  • Lucru într-o companie de succes;
  • Pachet social deplin;
  • Salariu atractiv, motivat;
  • Automobil de serviciu, convorbiri telefonice asigurate.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa electronică [email protected] sau ne puteți contacta la numărul de telefon 60302766.

Agrostoc
Agrostochttp://www.agrostoc.md
Adresa: str. Ismail 81/1, MD-2001 Chișinău, Republica Moldova // Telefon: +373-22-597-080; 597-080 // Email: [email protected]

Citește și ›

Joburi