marți, 16 iulie, 2024
24.4 C
Chișinău
HomepageJoburiChemTeh Agro angajează Manager Vânzări semințe, pesticide și fertilizanți

ChemTeh Agro angajează Manager Vânzări semințe, pesticide și fertilizanți

Recomandate

ChemTeh Agro – companie înființată în 2016 în scopul oferirii suportului agricultorilor pentru obținerea de recolte bogate prin produse certificate și de calitate, anunță concurs de angajare pentru funcția de Manager Vânzări – semințe, pesticide, fertilizanți.

Portofoliul ChemTeh Agro include parteneriate cu producători cu renume, în scopul asigurării unor soluții complexe pentru fermieri. Astfel, colaborările includ:

  • Avgust – cu produse de protecție a plantelor eficiente și la prețuri avantajoase;
  • Saaten Union – hibrizi și soiuri performante pentru culturile de câmp;
  • Bakker Brothers – cu soiuri și hibrizi de legume;
  • Bursa Seeds – soiuri și hibrizi de legume;
  • Strube – hibrizi de floarea-soarelui pentru tehnologia Sulfo;
  • Golden West – cu hibrizi de porumb rezistenți la secetă și arșiță;
  • Agria BG – produse de protecție a plantelor și regultori de creștere.

„Ne concentrăm pe genetică performantă pentru a face față stresului și secetei. Oferim consultanță și recomandări tehnice dedicate fermierilor la pachet cu produse potrivite problemelor din câmp și posibilităților fermierilor”, specifică reprezentanții ChemTeh Agro.

Responsabilități:

  • Vânzarea semințelor, pesticidelor, fungicidelor, insecticidelor și fertilizanților;
  • Menținerea relațiilor cu clienții;
  • Oferirea de consultanță tehnică fermierilor.

Cerințe:

  • Studii în Agricultură;
  • Experiența în domeniu nu este obligatorie.

Ce oferă ChemTeh Agro:

  • Pachet salarial motivant;
  • Automobil de serviciu;
  • Locul de muncă: Chișinău (Oficiul Central)
  • Zona de activitate: Republica Moldova.

Pentru mai multe detalii, apelați la 069881768 sau vizitați ChemTeh Agro.

Advertorial
Advertorialhttps://agrobiznes.md/publicitate
Conținut sponsorizat de parteneri (P)

Citește și ›

Joburi