sâmbătă, 12 octombrie, 2024
15 C
Chișinău
HomepageAdvertorialeCompania Diolsem angajează Manager de vânzări

Compania Diolsem angajează Manager de vânzări

Recomandate

Compania Diolsem specializată în comerţul produselor chimice anunţă funcţia vacantă de Agent vânzări – fertilizanți și produse de uz fitosanitar.

Responsabilităţi:

  • studierea pieţii interne în domeniul pesticidelor și fertilizanţilor;
  • identificarea noilor oportunități comerciale pe piață;
  • negocierea, încheierea contractelor şi urmărirea derularii acestora;
  • vizitarea constantă a punctelor comerciale ale clienților noștri;
  • prezentarea, promovarea şi vînzarea produselor enumerate;
  • corespondenţa cu furnizorii şi clienţii permanenţi ai companiei.

Cerinţe faţa de candidat:

  • cunoștință și experiență practică în domeniul vînzărilor;
  • abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţii;
  • capacitatea de a lua decizii;
  • Inițiativă și proactivitate;
  • cunoaşterea PC-ului la nivel de utilizator: Word, Excel, Mail, Internet;
  • cunoaşterea la un nivel înalt a limbilor: română, rusă;
  • abilitate de învățare continuă;
  • persoana activă, dinamică, responsabilă, punctuală.
  • detinere carnet de şofer (categorie B);
  • transport propriu;
  • studii superioare în agricultura (va constitui un avantaj).

Ce beneficii îți oferim?

  • Pachet salarial motivant;
  • Reduceri la produsele Diolsem și BradAcasă;
  • Mediu de lucru plăcut cu o echipă în continuă creștere;
  • Instruiri din contul companiei la solicitare.

Adresa: com. Grătiești, traseu M 5, Km 260

Vor fi contactați doar candidații selectați.

Nota: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Expediați CV-ul la adresa electronică: [email protected].

Telefon de contact: (+373) 078833116.

Diolsem
Diolsemhttps://diolsem.md
Compania Diolsem, fondată în 2005, este primul producător de fertilizanți și produse de uz fitosanitar în Republica Moldova, testate și omologate în țară.

Citește și ›

Advertoriale