marți, 23 aprilie, 2024
12.7 C
Chișinău
HomepageJoburiCompania Timac Agro East angajează reprezentant comercial în agricultură

Compania Timac Agro East angajează reprezentant comercial în agricultură

Recomandate

Obiectivul postului: Activitati specifice promovarii produselor din portofoliul firmei catre fermierii din zona arondata de pe teritoriul Republicii Moldova.

Detalii despre responsabilitati:

Oferirea de consultanta in domeniul fertilizarii, in vederea promovarii celor mai bune si moderne practici catre clientii companiei;

Propunerea de solutii tehnice adecvate conditiilor meteorologice si pedologice din zona arondata;

CANDIDATUL IDEAL:

  1. Studii superioare agronomice – Agricultura/ Horticultura
  2. Cunostinte de tehnologie a culturilor
  3. Experienta in vanzari, abilitati comerciale
  4. Cunoasterea agricultorilor din zona constituie un avantaj
  5. Posesor permis conducere categoria B

Despre companie:

Timac Agro EAST este o companie multinationala franceza specializata in nutritie vegetala ce propune fermierilor produse de inalta calitate adaptate fiecarei culturi si oricarui stadiu de vegetatie in vederea cresterii productivitatii.

Timac Agro East face parte din Grupul international Roullier.

Creat in 1959, Grupul Roullier este o corporație internationala ce este prezenta in 42 de țari, cu o cifra de afaceri de 3,2 miliarde de euro. Povestea noastra este o mare aventura umana și industriala ce reuneste peste 6.300 de angajati, condusi de aceeași energie: capacitatea de a asuma noi provocari.

Pentru toate acestea, trimite CV-ul la adresa de e-mail [email protected]. Sau pentru mai multe detalii contactați telefonic – MIRCEA Valeriu – 060 200 597.

Timac Agro East
Timac Agro East - companie specializată în nutriția culturilor agricole oferind produse de calitate și soluții de fertilizare eficiente!

Citește și ›

Joburi