joi, 18 aprilie, 2024
10.2 C
HomepageJoburiElit-Tehnica angajează Manager vânzări pentru zonele Nord/Sud

Elit-Tehnica angajează Manager vânzări pentru zonele Nord/Sud

ÎM Elit-Tehnica SRL – companie ce se ocupă de comercializarea și întreținerea Tehnicii Agricole, a lansat concurs de angajare pentru postul Manager vânzări pentru zonele Nord/Sud.

Dacă ești o fire dinamică și nu poți trăi fară comunicare, ești pasionat de a învăța ceva nou, fii sigur – anume tu ești persoana pe care o cautăm!

Responsabilități:

  • Comercializarea tehnicii agricole;
  • Extinderea bazei de clienți;
  • Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții;
  • Participarea la negocieri comerciale;
  • Încheierea contractelor.

Cerințe față de candidat:

  • Studii în domeniul tehnic sau agrar constituie avantaj;
  • Cunoașterea avansată a limbilor română și rusă;
  • Pasiunea de comunicare și dorința de a învăța ceva nou.

Oferim:

  • Instruiri periodice;
  • Posibilitatea de avansare în domeniu;
  • Angajare oficială și întreg pachet social;
  • Salariu atractiv + bonus;
  • Număr corporativ;
  • Automobil de serviciu;
  • Echipă tânără și dinamică.

Invităm în echipa Elit-Tehnica colegi dornici să lucreze într-un mediu dinamic, gata să se dezvolte împreună cu noi.

  • Expediați CV-ul la adresa: [email protected];
  • Pentru detalii și informații suplimentare apelați: 068 168 861.

Hai în echipa care va ține cont de aspirațiile tale!

Elit-Tehnica
Elit-Tehnica este dealer oficial exclusiv a tehnicii JCB, Kverneland și Hardi are statut de parteneriat cu furnizori de mașini și echipamente agricole, cum ar fi: Great Plains, Petcus, Capello, Trimble, și altele.