marți, 7 mai, 2024
12.7 C
HomepageJoburiOfertă de muncă: Agronom-șef pentru 60 ha de livezi superintensive. Salariul minim 2,5 mii...

Ofertă de muncă: Agronom-șef pentru 60 ha de livezi superintensive. Salariul minim 2,5 mii euro

Compania EFP Fruits angajează agronom-șef pentru întreținerea a 60 de hectare de livezi superintensive de măr și cireș amplasate în raionul Șoldănești.

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul agricol – prioritar protecția plantelor horticole.
  • Experiență de muncă în pomicultură de minim 3 ani.
  • Permis de conducere (categoria B).
  • Personalitate dinamică, comunicativă, organizată şi analitică.
  • Disponibilitatea de a interveni ori de câte ori este necesar în procesul de gestiune a livezilor.

Responsabilităţi:

  • Monitorizarea stării livezilor superintensive de măr și cireș.
  • Elaborarea programelor de protecție și nutriție a plantelor.
  • Managementul activităților de întreținere a livezilor.

Ce se oferă:

  • Angajare oficială în câmpul muncii, pachet social.
  • Salariu motivant de minim 2500 de euro la îndeplinirea sarcinilor companiei, bonusuri de performanță (în dependență de roada obținută și calitatea acesteia).
  • Automobil de serviciu.

Pentru mai multe detalii, apelați la 060933833 – Adrian Cavcaliuc.

Detalii despre livadă:

Agrobiznes
Agrobizneshttps://agrobiznes.md
Portalul agricol #1 în Moldova