marți, 16 aprilie, 2024
26.6 C
Chișinău
HomepageJoburiOfertă de muncă: Manager la Ferma Econcordia

Ofertă de muncă: Manager la Ferma Econcordia

Recomandate

Responsabilități:

  • Coordonează și asigură buna fucționare a compartimentelor din subordinea sa;
  • Reprezintă interesele Organizației;
  • Propune, elaborează și gestionează patrimoniul  financiar al Organizației în totalitate (planificare, implementare și raportare);
  • Organizează activitatea compartimentelor din subordine, asigurînd suplinirea posturilor vacante și calificarea acestora;
  • Cooperează cu toți partenerii Organizației, în vederea realizării obiectivelor acesteia (cu autoritățile de stat, organizații non-guvernamentale, agenții, mass-media, etc.)

Așteptări faţă de candidaţi:

  • Limba română, limba rusă, preferabil limba germană sau engleză,
  • cunoștințe în sfera IT (Microsoft Office și comunicare),
  • cunoștințe de bază în cultivarea produselor vegetale, creșterea animalelor, mecanizare, energetică, păstrare, securitate în industrie,
  • legislația RM în domeniul producției agricole, siguranța produselor, siguranța ecologică, marketing, precum și specificul pieței interne, a mentalității, a priorităților și a caracteristicilor de comportament.
  • cunoașterea cerințelor de bază de organizare a businessului modern, modelul lui, contabilitatea financiară și administrativă, standardizarea, automatizarea proceselor.

Abilități:

  • experiență de conducere a întreprinderilor cu un număr mare de angajați,
  • experiență în adoptarea și lansarea producției noi,
  • experiență de conducere a automobilului,
  • comunicare cu reprezentanții instituțiilor de stat și instanțelor

Calități:

  • responsabilitate,
  • rezistență la stres,
  • mobilitate înaltă,
  • sociabil,
  • capacitatea de orientare în situații complicate.

Oferim:

  • Salariu motivant;
  • Pachet social și condiţii bune de muncă;
  • Lucru în echipă într-o organizație dinamică și internațională;
  • Posibilitatea dezvoltării carierei într-o echipă de profesionisti;
  • Norma de muncă – deplină.

Locul de muncă: s. Breanova, r. Orhei

Descriere fermă:  se va începe activitatea cu 100ha, productul fermei: cereale, legume de sere, găini, biogaz.

Deveniți parte din echipa CONCORDIA Moldova!

Rugăm să transmiteți  CV-ul și scrisoarea de intenție Dvs. pînă la data de 21.05.2017, indicînd POZITIA la care aplicați, la următoarea  adresă de e-mail: [email protected]

Telefon: 0 22 23 55 81

Agrobiznes
Agrobizneshttps://agrobiznes.md
Portalul agricol #1 în Moldova