miercuri, 24 aprilie, 2024
10 C
HomepageJoburiCompanie internationala angajeaza manager nutritia animala

Companie internationala angajeaza manager nutritia animala

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant: Manager nutritia animala.

COMPANIA:

Companie internationala ce se ocupa de producerea si distribuirea nutritiei animale pe intreg teritoriul europei.

OBIECTIVUL POSTULUI:

Promovarea produselor din portofoliul companiei, colaborarea cu distribuitorii locali.

RESPONSABILITATI:

  1. Efectuarea studiului pe piata RM;
  2. Cunoasterea produselor companiilor concurente;
  3. Acordarea consultantei in domeniul nutritiei animale;
  4. Identificarea  noilor clienti si mentinerea relatiei cu cei existenti;
  5. Prezentarea ofertei, negocierea si incheierea contractelor cu clientii;
  6. Indeplinirea obiectivelor de vinzari.

CERINTE:

  • Studii superioare de zootehnie sau medicina veterinara;
  • Cunostinte de baza in nutritia animala;
  • Abilitati de organizeze;
  • Capacitatea de a lucra independent si autonom;
  • Cunosterea pachetului MS Office.

DESCRIEREA JOBULUI:

  1. Vinderea produselor din portfoliul companiei ( premixuri);
  2. Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
  3. Monitorizarea activitatii distribuitorilor;
  4. Cresterea volumului de vinzari;
  5. Prezentarea, promovarea si vinderea produselor in conformitate cu politica comerciala a firmei;
  6. Realizarea obiectivului din planul de vinzari;
  7. Intocmirea rapoartelor de activitate.

BENEFICII:

  • salariu motivant (fix + % din vinzari);
  • pachet social;
  • posibilitate de a lucra in cumul.

CONTACTE:

Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: [email protected] sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560.

In CV indicati postul vacant: “RVNAR”.