marți, 1 octombrie, 2024
12.7 C
Chișinău
HomepageJoburiTimac Agro angajează Reprezentant vânzări pentru Zona de Nord

Timac Agro angajează Reprezentant vânzări pentru Zona de Nord

Recomandate

Timac Agro Moldova, unul dintre liderii în furnizarea de soluții de nutriție inovatoare pentru agricultură, este în căutarea unui reprezentant de vânzări pasionat și motivat în Zona de Nord a țării pentru a se alătura echipei.

Reprezentantul va fi responsabil de raioanele Rezina, Dondușeni, Soroca, Drochia, Otaci, Ocnița și Florești.

Profilul candidatului potrivit Timac Agro:

  • Pasiune pentru agricultură și dorința de a contribui la îmbunătățirea performanțelor fermelor locale;
  • Experiență în vânzări, în special în relaționarea directă cu clienții și consultanța de specialitate;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Capacitatea de a lucra independent și ca parte a unei echipe dedicate;
  • Cunoștințe despre piața agricolă locală și despre tendințele tehnologice din domeniu constituie un avantaj.

Responsabilități:

  • Oferirea de consultanță personalizată fermierilor din Rezina, Dondușeni, Soroca, Drochia, Otaci, Ocnița, Florești;
  • Promovarea celor mai moderne practici în fertilizare și nutriția plantelor;
  • Monitorizarea culturilor și oferirea de soluții tehnice adaptate;
  • Analiza pieței și propunerea de soluții inovatoare în funcție de nevoile fermierilor din zona ta.

Ce se oferă:

  • Pachet salarial competitiv, bonusuri din vânzări și alte beneficii atractive;
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu inovator, cu acces la cele mai noi tehnologii agricole;
  • Training continuu și sprijin în dezvoltarea profesională.

Pentru mai multe informații, ne poți contacta la: 076060525 sau 022 99-78-70.

Timac Agro East
Timac Agro East - companie specializată în nutriția culturilor agricole oferind produse de calitate și soluții de fertilizare eficiente!

Citește și ›

Joburi