marți, 16 aprilie, 2024
24.2 C
Chișinău
HomepageJoburiTimac Agro anunță concurs de angajare Director regional și Reprezentant vânzări

Timac Agro anunță concurs de angajare Director regional și Reprezentant vânzări

Recomandate

Timac Agro East – companie membră a grupului internațional Roullier, specializată în nutriție vegetală, anunță două posturi vacante pentru funcția de Director Regional pentru regiunea de Nord și Reprezentant vânzări în Sudul Moldovei.

Reprezentant vânzări Sudul Moldovei

Compania Timac Agro East SRL este în căutarea specialiștilor în nutriția plantelor cu experiență în domeniul vânzărilor.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Activități specifice promovării produselor din portofoliul firmei către fermierii de pe teritoriul Republicii Moldova;
  • Oferirea de consultanță în domeniul fertilizării, în vederea promovării celor mai bune și moderne practici către clienții companiei.

CERINȚE:

  • Studii superioare;
  • Cunoștințe în domeniul agricol constituie un avantaj;
  • Experiență în vânzări;
  • Abilități comerciale;
  • Cunoașterea agricultorilor din zonă constituie un avantaj;
  • Posesor permis conducere categoria B.

SE OFERĂ:

  • Program de instruire și dezvoltare atât în cadrul companiei cât și peste hotarele țării;
  • Salariu competitiv și bonusuri din vânzări;
  • Mediu de lucru profesionist într-o companie multinaționala în continuă dezvoltare;
  • Mașină și telefon de serviciu.

Director Regional în regiunea de Nord a Moldovei

  • Studii superioare, finalizate cu diplomă de licență – obligatoriu;
  • Bune abilități de comunicare și prezentare;
  • Minim 3 ani experienţă în vânzări;
  • Experiență de management de vânzări a unei echipe de minim 3-5 angajați;
  • Cunoştinţe de utilizare a calculatorului (MS Office);
  • Permis de conducere categoria B;
  • Limba Engleză nivel avansat.

CERINȚE:

  • Urmărește realizarea obiectivului de vânzări din regiunea alocată;
  • Analizează tendințele pieței și propune obiective de vânzări și strategii conforme cu potențialul zonei;
  • Creează o rețea de distribuitori adecvată gamei de produse;
  • Elaborează/implementează programe de măsurare a satisfacției clienților, propune măsuri de îmbunătățire;
  • Stabilește obiectivele și sarcinile angajaților din subordine și prioritățile în executarea acestor sarcini;
  • Încurajează dezvoltarea profesională a angajaților din subordine și le oferă acestora coaching și feed-back în îndeplinirea obiectivelor agreate.

SE OFERĂ:

  • Salariu atractiv;
  • Oportunitate de dezvoltare a carierei în cadrul unui grup internațional.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul în limba română la adresa electronică: [email protected]
Telefon de contact: 022 99 78 70 / 076037732.

Luminita Crivoi
Expert în agricultură

Citește și ›

Joburi