marți, 16 aprilie, 2024
24.2 C
HomepageJoburiAgropiese TGR angajează Șef de Magazin în orașul Chișinău

Agropiese TGR angajează Șef de Magazin în orașul Chișinău

Agropiese TGR, companie importantă pe piața de tehnică agricolă din Republica Moldova, anunță concurs de angajare pentru funcția de Șef de Magazin în orașul Chișinău.

Rolul acestuia va fi de a coordona și administra activitatea; gestiona personalul din magazin, asigura aspectul general al magazinului și buna funcționare tehnică și comercială.

Responsabilități:

  • Coordonarea tuturor proceselor de activitate ale magazinului;
  • Elaborarea acţiunilor pentru creşterea vânzărilor şi micşorarea costurilor operaţionale;
  • Monitorizarea și îndeplinirea obiectivelor financiare ale magazinului activitatea căruia o coordonează (planul de vânzări, productivitate, cheltuieli operaționale, pierderi cunoscute) etc;
  • Organizarea şi participarea la inventarieri în magazin;
  • Instruirea și controlul activității echipei.

Cerințe:

  • Studii superioare – economie, comerț, administrare;
  • Experiență în vânzări sau într-un post similar obligatoriu;
  • Comunicare fluentă în limba română și rusă;
  • Persoană amabilă, energică, flexibilă la graficul de muncă;
  • Cunoștințe de operare cu PC – Microsoft Office, altele.

Garantăm:

  • Salariu competitiv care răsplătește vânzările și rezultatele extraordinare 20 000 (net) + bonus din vânzări.
  • Dezvoltare personală.

Vă rugăm să expediați CV-ul cu menționarea postulului vacant dorit la adresa electronică: [email protected].

Agropiese TGR
Compania Agropiese TGR Grup a fost înființată în 1993 și este una dintre cele mai vechi companii din Republica Moldova.