duminică, 28 aprilie, 2024
8.2 C
HomepageJoburiAgropiese TGR anunță concurs de angajare: Director filială (Rezina) și Vânzător tehnică agricolă (Chișinău)

Agropiese TGR anunță concurs de angajare: Director filială (Rezina) și Vânzător tehnică agricolă (Chișinău)

Agropiese TGR a anunțat două oferte de angajare pentru următoarele funcții – Director filiala de la Rezina și vânzător tehnică agricolă pentru filiala de la Chișinău.

În continuare, vă prezentăm o scurtă descriere a joburilor propuse:

Director filiala Rezina

Se oferă:

  • Locul de muncă se află în orașul Rezina,  strada Lomonosov  52/1
  • Program de muncă: Ln-Vn 8:30-17:00, Sâm 09:00 – 13:00
  • Salariu fix + % din vânzari
  • Achitarea salariului la timp + Pachet social
  • Oportunitate de dezvoltare profesională

Responsabilităţi:

  • Organizarea şi coordonarea activităţii filialei
  • Promovarea imaginii companiei
  • Promovarea produselor şi serviciilor companiei, implicându-se activ în activitatea de vînzare
  • Controlul îndeplinirii planului de afaceri al filialei

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare tehnice
  • Cunoaşterea produselor şi serviciilor oferite de companie
  • Experienta in domeniu de conducere

E-mail: [email protected], telefon: 079532343

Vânzător tehnică agricolă, orașul Chișinău

Oferim:

  • Locul de muncă, or. Chișinău șoseaua Muncești 271/7
  • Program de muncă: Ln-Vn 8:30-17:00, Sâm 0
  • Salariu fix + % din vânzări

  • Abilități excelente de comunicare, vorbire corectă în limba de stat şi rusă
  • Capacitate de a învăța, de organizare şi negociere
  • Experiența anterioară în domeniul vânzărilor.

  • Cunoaşterea produselor oferite de companie
  • Experiență în domeniul vânzărilor

Agropiese TGR
Compania Agropiese TGR Grup a fost înființată în 1993 și este una dintre cele mai vechi companii din Republica Moldova.