vineri, 29 martie, 2024
11.1 C
Chișinău
HomepageJoburiC.Î. Agrostoc angajează Manager direcția Nutriţia Plantelor

C.Î. Agrostoc angajează Manager direcția Nutriţia Plantelor

Recomandate

Cooperativa de Întreprinzător Agrostoc lansează concurs de angajare a unui Manager direcția Nutriţia Plantelor.

Cerințe

  • Studii superioare în domeniul agricol;
  • Experienţa de munca în domeniu reprezintă un avantaj;
  • Cunoașterea limbii română, rusă și engleză;
  • Permis de conducere (categoria B);
  • Abilități manageriale, organizatorice și de gestionare.

Responsabilități

  • Asistarea echipei de vânzări și instruirea domeniului nutriția plantelor;
  • Elaborarea programelor de nutriție a plantelor;
  • Formarea cererii de fertilizanți din portofoliul cooperativei;
  • Efectuarea de experimente pe loturi demonstrative;
  • Acordarea de sprijin tehnic şi consultanţă în domeniu de fertilizare şi nutriţie a plantelor şi tehnologiei de creştere a culturilor agricole.

Ce se oferă

  • Salariu motivant, bonusuri de performanță;
  • Motivare financiară cât și nonfinaciară;
  • Pachet social integral, angajare oficială;
  • Automobil de serviciu;
  • Convorbiri telefonice asigurate;
  • Activitate intr-o echipă tânară si unită;
  • Stabilitate și oportunitate de dezvoltare;
  • Oficiu modern amplasat în centrul orașului.

Persoanele interesate pot expedia CV- ul la adresa electronică [email protected] sau ne puteti contacta la numărul de telefon 060302766.

Agrostoc
Agrostochttp://www.agrostoc.md
Adresa: str. Ismail 81/1, MD-2001 Chișinău, Republica Moldova // Telefon: +373-22-597-080; 597-080 // Email: [email protected]

Citește și ›

Joburi