marți, 30 aprilie, 2024
22.2 C
HomepageAdvertorialeOportunitate de angajare la Agri Solutions: concurs pentru poziția de Office Manager

Oportunitate de angajare la Agri Solutions: concurs pentru poziția de Office Manager

Suntem o echipă dinamică și prietenoasă, și suntem în căutarea unui Office Manager responsabil pentru circulația documentelor, relațiile cu agenții economici și controlul corespondenței candidaților cu cerințele postului vacant pentru care aplică.

Dacă ești o persoană organizată, orientată către detalii și ai experiență în domeniul managementului circulației documentelor și al relațiilor cu agenții economici, te invităm să transmiți CV-ul pentru această poziție în cadrul Agri Solutions.

Responsabilități:

  • Controlul corespondenței candidaților cu cerințele postului pentru care participă în concurs;
  • Gestionarea documentelor B2C și B2B cu respectarea procedurilor stabilite;
  • Menținerea și actualizarea bazelor de date cu informații relevante;
  • Monitorizarea și gestionarea fluxului de documente în cadrul companiei;
  • Asigurarea unei comunicări eficiente între departamente și cu agenții economici externi;
  • Organizarea și coordonarea întâlnirilor, inclusiv programarea și confirmarea acestora;
  • Asistență în activități administrative, cum ar fi gestionarea corespondenței, apelurilor telefonice și aprovizionarea cu birou;
  • Susținerea echipei în activități diverse de birou.

Cerințe:

  • Experiență relevantă în domeniul managementului circulației documentelor și al relațiilor cu agenții economici;
  • Abilități excelente de organizare și gestionare a timpului;
  • Atenție la detalii și capacitatea de a lucra cu precizie;
  • Abilități de comunicare și negociere eficiente;
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a face față mai multor sarcini simultan;
  • Cunoștințe solide de operare a computerului și a programelor Microsoft Office;
  • Abilități de soluționare a problemelor și gândire analitică.

Oferta noastră:

  • Oportunitatea de a te alătura unei companii de renume în domeniul agricol;
  • Un mediu de lucru prietenos și susținător, în care contribuția ta va fi apreciată;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională și avansare în cadrul organizației;
  • Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.

Dacă crezi că ești persoana potrivită pentru această poziție și vrei să faci parte din echipa Agri Solutions, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat și o scrisoare de intenție la adresa de email [email protected].

Așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem oameni talentați și dedicați care să ne ajute să continuăm să oferim servicii de calitate în industria agricolă, Echipa Agri Solutions.

Advertorial
Advertorialhttps://agrobiznes.md/publicitate
Conținut sponsorizat de parteneri (P)

Citește și ›

Advertoriale